Nagłośnienie

Wypożyczamy sprzęt wraz z obsługą techniczną do hali i na plener
Systemy własne POLAUDIO SLA, Turbosound IQ
Dowolne systemy PODWYKONAWCÓW sprawdzonych partnerów

Nagłaśnianie wszelkiego rodzaju imprez na otwartej przestrzeni i wewnątrz pomieszczeń

● Oferujemy usługi związane z profesjonalną obsługą nagłaśniania imprez, konferencji, koncertów zarówno w salach jak i w plenerze.

● Podczas każdej realizacji uwzględniamy potrzeby organizatora, artystów i ich wymogi techniczne i nigdy nie zapominamy o najważniejszej kwestii wrażeniach słuchowych gości!

● Starannie dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe. Takie działanie pozwala wyeliminować zarówno niepotrzebne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne skutki zbyt małych.

● Posiadamy nieduże zestawy nagłośnieniowe dedykowane konferencjom, szkoleniom małym imprezom jaki system nagłośnieniowy liniowo-wyrównany pozwalający obsłużyć małe i duże imprezy plenerowe.

● Pracujemy na systemach nagłośnieniowych uznanej w branży nagłośnieniowej markowe systemy

● Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie

Zawsze zapewniamy:

● Szeroki zakres
Bez problemu zapewniamy nagłośnienie i oświetlenie dla konferencji, szkoleń, pikników, koncertów, występów kabaretowych I imprez masowych.

● Doskonały sprzęt
Posiadamy ogromną bazę sprzętu, która pozwala nam dopasować ofertę do każdego wydarzenia. Od małej konferencji, przez klubową imprezę, do poważnego koncertu czy realizacji telewizyjnej. Dysponujemy również sprzętem dla DJ`ów.

● Liniowe systemy dźwiękowe wraz z obsługą dżwięku

● Kolumny konwecjonalne i podstawowe:

● Aktywne systemy dżwięku

● Pasywne systemy dźwięku

● Obsługę imprez artystycznych i kulturalnych

● Wyposażenie w potrzebny sprzęt

Współpraca z najlepszymi w branży
Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi akustykami i oświetleniowcami. Dzięki temu zapewniamy oprawę na każdy rodzaj eventu, wydażenia artystycznego

Nagłaśniamy koncerty, wynajmujemy dźwięk z obsługą - ZDJĘCIA Z IMPREZ

Profesjonalna obsługa to gwarancja udanej imprezy?

KIM Jesteśmy: Zespół Solaudio & Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem

CO robimy: Zapewniamy profesjonalną technikę estradową. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne

Kontakt:
Estrady i pozostała technika - tel. 603 589 041, e-mail:biuro@sceny.net
Barierki ochronne - tel. 661 037 535, e-mail:firma@barierki-ochronne.pl
Zapraszamy do korzystania z naszych usług nagłośnienia z obsługą
© 2018 http://www.wysiwygwebbuilder.com. All Rights Reserved.
WYSIWYG Web Builder